Geti zbulon artistin me të cilin po sjell këngë (FOTO)

By

Getoar Selimi dje na befasoi të gjithëve me fotografinë ku shihej Agon Amiga, përmes së cilës paralajmëroi këngë të re.


Sot ai njoftoi se dueti është me Stine por Agoni sërish mbetet personi në fotografinë e djeshme.

Reperi njoftoi fansat se projekti vjen shumë shpejt dhe se quhet ‘Andiamo’.

Sekreti mund të jetë ndoshta se Agoni është pjesë e këngës ose mbase videoklipit për të treguar se ata janë pajtuar pas ‘krisjes’ kohë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm