Geti publikon projektin e ri ‘Ghetto Geasy’

By

Vetë është në Bahamas në pushimet e stërzgjatura me gruan, Marinën por kjo se ka penguar Getin të shfaqet aktiv edhe në muzikë.

Reperi i njohur, lider i Babastars sapo ka publikuar këngën solo ‘Ghetto Geasy’.

Ky projekt ka tekst të vetë Getit teksa është punuar në BigDeal Records.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm