Geti publikon fotografi me Marinën, komenti i Onatit është epik (FOTO)

By

Djemtë e Baba Stars, janë shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe gjithmonë janë treguar përkrahës për anëtarët e grupit.

E çifti i preferuar i tyre janë Geti e Marina, që janë të vetmit që kanë lidhje zyrtare sepse edhe janë të martuar.

Geti ka publikuar një fotografi me Marina Vjollcën në profilin e tij në Instagram, ndërsa në këtë imazh, ka pasuar komenti i Onatit, njërit prej reperëve më të ri të Baba Stars.

“Bonnie and Clyde”, ka shkruar ai, duke portretizuar çiftin shqiptar si çiftin e njohur amerikan, që gjatë viteve të 30-ta ishin kriminelët më të famshëm në Amerikë. /Prive.al

BONNIE dhe CLYDE 

Bonnieclyde f.jpg

Artikuj të ngjashëm