GETI PROPOZON…?!

By

GETI PROPOZON…?!

Marina-Vjollca-dhe-Geti

Getoari ishte i gashtëm edhe për një triumf të radhës, por qe nuk doli të jetë ashtu. Sipas disa burimeve
ai u tregua i guximshëm që të marr një vendim të rëndësishëm në jetën e tij, veprim ky i cili do ia ndryshonte statusin nga beqar tek i martuar.Lidhja mes Getoar Selimit dhe prezantueses Marina Vjollca akoma nuk është konfirmuar nga dyshja.
Por gjithmonë e më shumë po flitet se ata janë në lidhje tashmë e disa muaj.Madje tashmë zërat janë shtuar për një tjetër hap të reperit. .. Ai i ka propozuar martesë prezantueses por përgjigja që ka marrë Selimi është “Jo” pasiqë sipas Marinës është akoma herët për dika të tillë. E nëse krejt kjo është e vërtet ashtu siç po flitet, shpresojmë që reperi të merr përgjigje pozitive sa më shpejtë dhe dashuria të triumfoj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm