Geti, pasionant me Marinën afër (FOTO)

By

Reperi Getoar Selimi me raste shfaqë anën e tij romantike.

Njejtë ka bërë sot pasdite kur koncertet, pozat me veshje të shtrenjta dhe fotot nga udhëtimet nuk kanë zënë vend por… dashuria e jetës së tij Marina.

Duke i dhënë një puthje pasionante në faqe gruas së tij, reperi në imazh shprehet se Marina është gjysma e tij e mirë.

Pëlqimet për foton nuk kanë munguar mes ndjekësve në rrjetin social Instagram për çiftin simpatik. /Prive.al

View this post on Instagram

My Beautiful Side @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Artikuj të ngjashëm