Geti dhe Marina nuk ndalen: Destinacioni i ri…

By

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca nuk e kanë ndërmend të kthehen!

Mbase edhe me avantazhin e datave të lira nga koncertet për njërin e mungesës së angazhimit profesional në televizion për tjetrin, çifti po kanë kohë me bollëk për t’ia dedikuar njëri-tjetrit.

Pushimet e stërzgjatura të dyshes po vazhdojnë.

Pas ditëve në Havana të Kubës, qëndrimit në Miami rradha është për një tjetër destinacion.

Dyshja po shijojnë brigjet mahnitëse të Bahamas.

Ndryshe, Geti me 28 Shtator ka paralajmëuar një këngë të re, detajet mbi të cilën nuk janë bërë të ditura. /Prive.al

View this post on Instagram

🇧🇸

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm