Geti dhe Majk lansojnë këngën e parë nga albumi “Vaksina” (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e parë e albumit të Geasyt dhe Majk.

Projekti i cili u publikua sonte quhet “Hajde te baba” dhe vjen i shoqëruar me videoklip.

Këngën e ka punuar Rzon dhe BigDeal Records.

Kjo është një nga këngët e albumit i cili titullohet “Vaksina”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm