Geti dhe Fero bëhen bashkë? Del fotografia…

By

Fero, që prej debutimit në karrierë në vazhdimësi ka pasur përplasje me reperë të tjerë.

AI madje nuk ka përtuar as të tallet me shumë prej veteranëve të skenës mirëpo për njërin prej tyre ai ka bërë gjithmonë përjashtim.

Fjala është për liderin e ‘Babastars’, Getoar Selimin, për të cilin reperi nga Anamorava duket të ketë shumë respekt.

E bashkë, për herë të parë, Geti dhe Fero janë shfaqur sonte në një fotografi të postuar në Instagram nga i dyti.

Sipas të gjitha gjasave, djemtë po punojnë në një projekt të përbashkët mirëpo kjo mbetet të verifikohet me kohë. /Prive.al

View this post on Instagram

Paparazzi 🥇🥇 @ghettogeasy

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Artikuj të ngjashëm