Gesko rrëfen duetin e ëndërrave të tij! Cili është ai?

By

I ftuar këtë javë në intervistën “60 sekonda” në Prive, ishte artisti Gesko.

Ai foli për bashkëpunimin e tij me Taynën dhe ndër të tjerash zbuloi duetin e ëndërrave për të.

Por cili është ai?

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm