Genta më seksi se kurrë më parë, dalin foto dhe detaje nga projekti i ri (FOTO)

By

Genta Ismajli ka dhënë detaje për projektin e saj të ri.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të shkëputur nga xhirimet e klipit.

“Zjarr” quhet kënga në klipin e së cilës ajo po duket shumë seksi.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo nën imazhin që mori mijëra pëlqime.

“Papi” është projekti i saj i fundit që mori më shumë se 5 milionë klikime në youtube./Prive.al

View this post on Instagram

New Single & Music Video Coming Soon – Zjarr 🔥

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Artikuj të ngjashëm