Genta me fotografi të reja nga pritja e ëmbël

By

Pasi e mbajti larg syrit të publikut për më shumë se gjysmën e rrugëtimit të pritjes së ëmbël, ditë më parë, këngëtarja Genta Ismajli konfirmoi gjininë e binjakëve që pret përmes një eventi me miq të ngushtë.

View this post on Instagram

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Atë e ndau disa javë më vonë me ndjekësit e saj përmes fotografive dhe video-materialit të publikuar në kanalin personal të këngëtares në Youtube.

Por, Genta duket që se ka lënë me vetëm një set fotografik.

Ajo ka postuar foto të re ditën e sotme nga kjo periudhë e pritjes së ëmbël. E veshur në të zeza, këngëtarja shkëlqen.

Kujtojmë se Genta pritet të sjellë në jetë binjakët në muajin janar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm