Genta Ismajli publikon ‘Hit Zemër’ (Video)

By

Këngëtarja Genta Ismajli sot ka publikuar një këngë surprizë për fansat e saj. Pa paralajmërim doli në YouTubë jo në kanalin e saj por të një produksioni.

“Hit Zemër” mban emrin kjo këngë dhe flet për projekteve që mbajnë dedikim dhe vuajte në tekst dhe kjo e sjell hitin e garantuar.

Mesa duket ‘Hit zemër’ do të jetë edhe një ndër hitet e Gentës pasiqë komentet e para janë positive dhe kënga është duke u vërshuar nga klikimet.

Artikuj të ngjashëm