Genta Ismajli në duet me Bleron? (VIDEO)

By

Një fotografi e tyre bashkë e publikuar në rrjete sociale, zgjoi dyshimet se Genta Ismajli dhe Blerim Muharremi po punonin në një këngë së bashku.

Por sipas verifikimeve të Prive, kjo doli të jetë e pavërtetë.

Fotografia ka qenë rastësore meqë artistët takohen shpesh në koncerte, ndërsa mes dyshes nuk ka plane për një duet së shpejti, edhepse diçka e tillë është diskutuar kohë më parë në mes tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm