Genta Ismajli iu duket e bukur? S’i keni parë akoma të ëmën (FOTO)

By

Ajo është ndër këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare. Ndonëse ka bërë disa ndërhyrje estetike në pjesën e buzëve dhe mollëzave, këngëtaren e mbajmë mend si një bukuroshe shumë energjike.

Genta Ismajli ende mbetet një e tillë, simpatike dhe me një trup të tonifikuar.

Por nëse jeni menduar se nga i mori gjenet e bukura, përgjigjen e gjeni tek e ëma e saj.

Nëna e këngëtares, është një grua zonjë, që përkundër moshës duket me të vërtetë shumë e re duket që ka bërë pakt me rininë e përhershme, ngase vitet s’kanë lënë gjurmë aspak tek ajo. /Prive.al

Image result for nena e genta ismajli

Artikuj të ngjashëm