Genta dhe Etnon në bashkëpunim!

By

Bashkëpunimet janë shndërruar në opsionin më të qëlluar për artistët shqiptarë. Të shumtë janë ata që po zgjedhin t’i bashkojnë forcat e tyre me qëllim që krijimet muzikore të rezultojnë hite.

Njejtë kanë menduar edhe Etnon dhe Genta Ismajli që mësohet se do të vijnë shumë shpejt në bashkëpunim.

Kënga ‘Shake it’ është realizuar nga Blackfish kurse videoklipi është xhiruar nga Max Production.

Ky krijim muzikor siç mëson Prive pritet të ‘dalë nga furra’ në dy javët e ardhshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm