Gent Fatali ka gati dy bashkëpunime! (VIDEO)

By

Këtë verë, Gent Fatali ka gati dy bashkëpunime.

Prive ka mësuar se këngëtari do të sjellë një duet me një femër dhe më pas me një mashkull.

Nuk dihen ende emrat e artistëve me të cilët Genti ka vendosur të bashkëpunojë.

Videoja e mëposhtme ju sjellë disa detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm