Genci siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër! (FOTO)

By

Relacionin me femra e ka si një fushë për të cilën Genc Prelvukaj nuk përflitet shpesh. Megjithatë, janë videoklipet ato që bëjnë përjashtim.

Sot në Vlorë të Shqipërisë po xhirohet projekti i ri i Etnon dhe Dj Dagz.

Pjesë e pashmangshme e tij janë edhe vajzat. Me një grumbull prej tyre, Genci ka pozuar i vetëm në një imazh të postuar në Instagram.

 

Artikuj të ngjashëm