Genci në panikë, kafshohet nga merimanga! (Video)

By

Të enjten Genc Prelvukaj dhe Genta Ismajli ishin në studion e Klan Kosova ku promovuan për të parën herë projektin e tyre ‘Shake It’.

Por atë ditë kur po finalizohej edhe i gjithë projekti dhe Genci po bëhej gati për intervistë është kafshuar nga një merimangë.

Këtë histori Prelvukaj e tregoi në emisionin ‘NIN’ të Klan Kosova:

“Para një jave kam ardh këtu më ka hangër merimanga n’Klan, po qe mu ka shnosh”

Artisti shtoi se ka qenë në panikë por që nuk pasur ndonjë efekt negativ. Genta shtoi se ishte fat e gjitha kjo dhe ka ndikuar në suksesin e këngës./Prive

Artikuj të ngjashëm