Genci e Blake lansojnë duetin “Hello” (VIDEO)

By

Reperi kosovar Genc Prelvukaj bashkë me reperin Blake, kanë lansuar të hënën këngën e re.

Projekti i tyre i ri quhet “Hello”, dhe për të dy, ky bashkëpunim vjen pasi kanë publikuar nga një këngë me motrat Greta e Eni Koçi.

Me një klip ku ka plot vajza e shumë ritëm, reperët i këndojnë qejfit e festave. /Priv.al

Artikuj të ngjashëm