Genc Prelvukaj i kushton këngë Plavës e Gucisë (VIDEO)

By

Pak pas “Lule e borës”, Genc Prelvukaj ka publikuar edhe një këngë të re.

Projekti i shoqëruar me titra i është dedikuar Plavës dhe Gucisë, kështu ka njoftuar vet reperi përmes një postimi në Instagram.

“Vendi i Origjines.
Kjo kenge nuk eshte realizuar per qellime komerciale. As per klikime dhe as nxitje te koncerteve. Eshte dedikim per vendin e te pareve te mi : Plaven dhe Gucine qe ju rekomandoj ta vizitoni”, ka shkruar Prelvukaj.

Këngën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=ON5iLErRaUg

Artikuj të ngjashëm