Gati projekti i Mc Kreshës dhe Lyrical Son!!!

By

Një projekt i ri së shpejti vjen nga Mc Kresha e Lyrical Son.

Dyshja të cilët njihen për shumë hite, kanë finalizuar klipin për këngën e re prej të cilës zbuluan pak në rrjete sociale.

‘Mafia shqip a mafia hit’, janë fjalët që reperët zbuluan pak për fansat, duke i lënë kurioz deri në lansimin e projektit.

Ju kujtojmë që Lyrical Son, muajin e kaluar bashkëpunoi me Ledri Vulën për ‘Princess Diana’ ndërkaq Kresha solli i vetëm ‘Boulevard’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm