Gati për koncertin më të madh në Shqipëri, Noizy del me një njoftim

By

Tashmë shumë prej jush e keni kuptuar se një koncert i madh po përgatitet nga Noizy.

Reperi ka njoftuar se po organizon një koncert të cilin ai e ka quajtur më të madhin në Shqipëri, e që do të mbahet në muajin gusht.

Së fundmi, ai ka publikuar pamjet e para se si do të duket vendi ku do të mbahet ky organizim.

Ai tha se kapaciteti i njerëzve do të jetë i madh e poashtu edhe i të ftuarve specialë shqiptarë dhe internacionalë.

“Ju Premtoj qe do të jetë koncerti me I madh hiphop në Shqiperi, sja keni iden se cfar permasash do te kete ky koncert, si nga kapaciteti njerzve deri tek të ftuarit e mi special, Shqipetar dhe international, a jeni gati për ne Gusht? Shume shpejt vjen dhe data e sakte për kte Koncert”, ka shkruar reperi.

Detajet e tjera do të dalin me kohë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Artikuj të ngjashëm