Gati për festë: Loriku dhe Monika shkëlqejnë

By

Mbrëmja e sontme është më e veçantë për ish kapitenin e kombëtares shqiptare, Lorik Cana.

Personi i zemrës, Monika, feston ditëlindjen e cila këtë herë e ka gjëtur në Tiranë.

E si një gjentëlmen i vërtetë, Loriku ka menduar për një të premte jashtë, vetëm të dy.

Para daljes, futbollisti ka ndarë një fotografi krah Monikës ku çifti definitivisht shkëlqejnë.

Nuk dihet se çfarë dhurate ka menduar Cana për bashkëshorten. Kjo pjesë është mbajtur më private./ Prive.al/

Ready to ? ? ? !!! Urime ditelindja zemra ime ❤️ #vintagebirthdayparty

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Artikuj të ngjashëm