Gati kënga e re e Getit dhe Majk (FOTO)

By

Si çdo vit tjetër, edhe këtë verë Getoar Selimi dhe Majk janë bërë bashkë për të sjellë një hit veror.

Projekti ka përfunduar pasi Ghetto Geasy pak orë më parë ndau një fotografi me ndjekësit e tij në Instagram nën të cilën ka shkruar: “A jeni gati?” dhe më pas ka zbuluar se nesër publikohet projekti i ri.

Nuk dihen detajet e tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm