Gasso publikon duetin e dytë me Big Mamën (Video)

By

Pas suksesit që shijuan me këngën ‘Bone n’club’, dyshja Big Mama dhe Gasso kanë realizuar një tjetër projekt së bashku.

‘Loca’ mban emrin kënga e dytë e Gasos e cila është punuar në studion Str8dope Entertainment nga Cekici dhe Gzim e ndërsa teksti është shkruar nga Mercy dhe Gaso.

Videoklipi i ‘Loca’ i cili është mjaft veror, ka marrë firmën e produksionit ‘Alexander’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm