Gashi sjell një lajm të mirë për adhuruesit e stilit të tij, ai po punon në një linjë veshjesh

By

Reperi tashmë numëron 1 milionë ndjekës në profilin e tij në Instagram, ndërsa miliona klikime numërojnë hitet e tij në Youtube.

 Së fundmi, reperi ka lajmëruar ndjekësit në llogarinë e tij të Instagram-it se shumë shpejt do të sjellë në treg linjën e tij të veshjeve, që do t’i përshtatet të gjithë personave me masën trupore aq sa është reperi vetë, pasi edhe ai vetë nuk ndihej rehat kur provonte gjithmonë rroba që s’i bënin.

“Në fillim të 2020-es, do të bashkëpunoj me një kompani për të nxjerrë linjën time të re “Gashi”. Dua të fokusohem tek dizenjimi i rrobave për njerëzit si unë, të cilët janë paksa “masë e madhe”. Dua që njerëzit të ndjejnë vetëbesim dhe rehati. Jam lodhur nga gjithçka që nuk më bën gjatë photoshoot-eve të mia dhe jam ndjerë si m*t, kështu që do të filloj të bëj një ndryshim duke nisur nga vetja ime.”- ka shkruar reperi krah postimit, ku ka marrë komente positive dhe mbështetjen e madhe të fansave.

Artikuj të ngjashëm