GASHI përloti të ëmën kur i prezantoi albumin e tij të ri

By

Albumi i ri i Gashi-t me titull “1984”, ende nuk është publikuar, mirëpo ndër ata pak njerëz që e patën mundësinë ta dëgjojnë ishte edhe nëna e tij.

Këngëtari ka publikuar një foto të saj duke qarë dhe shpërndau në rrjetin social Instagram “Ia dërgova albumin nënës, filloi të qaj në Facetime”.

Përndryshe, albumi “1984” do të publikohet këtë të premte, dhe pjesë e albumit do jetë edhe legjenda e ‘Rockut’, Sting. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm