Gashi lanson një këngë nga albumi i tij i ri

By

Gashi gjatë ditës së sotme ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Paranoid” e cila është pjesë e albumin të tij të ri, që pritet të lansohet me 7 gusht.

“Paranoid” që u lansua e shoqëruar me videoklip, vjen menjëherë pas projektit “Butterly”.

Albumi i ri i këngëtarit titullohet “1984”, si një datë kjo tejet e rëndësishme për artistin.

Artisti ka thënë se titulli i albumit të tij ka diçka personale, ngase në vitin 1984 ishin martuar prindërit e tij dhe në atë vit janë publikuar disa nga këngët më të mira.

Ndiqni të plotë projektin e ti të Gashit në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm