Gashi ka një mesazh për vajzën që ‘ia mori’ zemrën në Kosovë

By

Gashi ka takuar dikë sa ishte në Kosovë dhe mendja i mbeti aty.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, zbuloi përmes Tëitterit se e paska takuar një vajzë në vendlindjen e tij dhe pati për t’i thënë diçka.

“Të takova në Kosovë të lash në Kosovë…e lexova mesazhin tënd, vajzë ti je e pamatur”, ka shkruar artisti.

Nuk dihet saktësisht kush është vajza në fjalë dhe si e takoi por me sa duket reperit ia paska marrë zemrën ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm