Ganja tregon çfarë konsideron tërheqëse tek vetja

By

Ganja e “It’s my love”  ishte protagoniste e rubrikës “60 sekonda”.

Ajo iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive të cilat përfshinin programin dhe jo vetëm.

Mes tjerash, Ganja tregon edhe cfarë konsideron tërheqëse tek vetja.

Përgjigjet e Ganes i gjeni të plota në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm