Game of Thrones: A ia vlejti pritja?

By

Seriali më i famshëm në botë prodhim i gjigantit amerikan HBO, mbrëmë ka risjellë episodin e parë të sezonit të tetë dhe final.

Fansat e serialit, kishin thuajse 2 vjet që po prisnin për këtë episod ndërsa këtë mëngjes, ishte tejet e rëndësishme që ta shihnin serialin.

Maisie Williams, Kit Harington, Sophie Turner and Isaac Hempstead Wright attend Belfast screening on Friday night

HBO ka dhënë një eposid të ri ndërsa europianët kanë qëndruar deri pas mesnate apo në orët e hershme të mëngjesit të kësaj të hëne, për të marrë vesh se çfarë ndodh!

Dhe pas shfaqjes, bota është ndarë në dysh.

Në rrjetet sociale, ka pasur njerëz të irrituar nga eposodi i ri për mungesë të ngjarjeve emocionuese, ndërsa të tjerë, e kanë adhuruar episodin e ri.

Por çfarë mendojnë fansat kosovarë?

Artikuj të ngjashëm