G4SHI merr kritika pozitive për projektin me French Montana

By

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, po ndërton një karrierë të suksesshme në SHBA dhe së fundmi ka publikuar këngën e re ‘Creep on me’ në bashkëpunim me French Montanta dhe Dj Snake, dy artistë të konfirmuar në tregun muzikor ndërkombëtar.

 Gashi ka marrë menjëherë vlerësime për këngën e re dhe një prej atyre që ka komentuar është edhe Dj Tiesto. “Duket e bukur”, i shkruan holandezi reperit shqiptar.

Gashi është tashmë pjesë e kompanisë ‘Roc Nation’ e themeluar nga Jay Z, pjesë e së cilës ka qenë më parë edhe Rita Ora.

Artikuj të ngjashëm