Fytyra dhe emri i Loredanës në trupin e një mashkulli, nuk është Mozziku (FOTO)

By

Fytyra dhe emri i Loredanës janë përjetësuar në trupin e një mashkulli dhe ai nuk është bashkëshorti i tij Mozzik.

Vëllai i tij, Frenki ka shkruar emrin e motrës dhe fytyrën e saj dhe këtë e zbuloi Loredana.

‘Vëllai im’ ka shkruar ajo në imazhin e postuar në Instagram.

Kujtojmë që kënga e saj me Mozzikun ‘Romeo&Juliet’ ka arritur suksese të mëdha brenda dhe jashtë trojeve shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm