Futbollisti kosovar na rrëfen të vërtetën për lidhjen e tij me ish-miken e Kim Kardashian

By

Në fillim nëntori u raportua se Liridon Krasniqi i cili luan në Malajzi ka nisur një lidhje me Larsa Pippen, e cila së fundmi ishte kryetituj e tabloideve për zënkën me familjen më të famshme në botë, Kardashian.

E këtë edicion të Prive, futbollisti vjen për të na rrëfyer shumë nga jeta e tij, që nga arratisja nga Kosova dhe karriera e konsoliduar në Malajzi.

Më poshtë mund ta ndiqni rrëfimin e tij të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm