Futbollisti kosovar bëhet me vajzë

By

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi dhe partnerja e tij, Edibja, kanë mirëpritur sot fëmijën e dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e futbollistit, e cila publikoi fotografinë e parë të foshnjës së porsalindur.

Po ashtu, ajo bëri të ditur se foshnja është vajzë, por nuk zbuloi emrin e foshnjës. /prive.al

Artikuj të ngjashëm