Futbollisti i kombëtares feston ditëlindjen me puthje pasionante!

By

Eshtë ky futbollisti i kombëtares shqiptare Ergys Kace, ai i cili sot feston ditën e lindjes së tij, duke i mbushur kështu plotë 23 vjec.

E duket se është përgaditur një festë dedikur enkas për të , ku në imazhet e shpërndara nga ambientet e festës, bie në sy fotografia e futbollistit me gruan  e tij, të cilët shihen teksa ndajnë një puthje me njëri tjerin.

Gjithashtu, edhe torta e ditëlindjes si dhuratë nga po kjo e fundit, shihet se ka qenë një tortë mjaft speciale , ngase mbi të është vendosur imazhi i saj së bashku me Ergys dhe djalin e tyre.

Të pranishëm po ashtu kanë qenë familjarët dhe miqtë e Ergysit./Prive.al/

ergys

Artikuj të ngjashëm