Ftesat janë esenciale për ahengun tuaj! Ftesa Cossete kujdeset për ju

By

Kur planifikoni ahengun tuaj, qoftë kjo një dasmë, fejesë, ditëlindje apo syneti ftesat e bukura dhe të personalizuara janë tejet esenciale – ato vendosin tonin e gjithë asaj që ju keni organizuar.

Një celebrim i bukur duhet të ketë një ftesë të bukur dhe nëse keni dyshime Ftesa Cossete është adresa e duhur ku duhet të drejtoheni.

Të gjithë paramendojmë ftesa të bukura, interesante dhe të mirëmenduara sa që dëshirojmë që kushdo t’i pranojë, t’i ruajë ato përgjithmonë.

Ftesa Cossete është ky dyqan që do kujdeset në ëdo detaj që rezultati të jetë më bukur se që imagjinoni.

Ajo ofron ftesa të çdo lloj ahengu që ju dhe familja juaj planifikoni – dizajne nga më modernet gjithnjë me atë prekjen e bukur tradicionale apo edhe nëse shijet tuaja janë më konvencionale.

View this post on Instagram

Wax and seal✉

A post shared by Cosette ftesa +38345210206 (@ftesa.cosette) on

Ftesa Cossete po ashtu janë edhe përfaqësues ekskluziv i brendit të njohur të ftesave, LIVA.

Nëse dëshironi të vizitoni dyqanin, ju mund ta gjeni në rrugën Hajrullah Abdullahu 5 në Prishtinë, ose të kontaktoni në faqet e tyre zyrtare në Facebook dhe Instagram nën të njëjtin emër. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm