Fotot e veçanta nga Marina në 1-vjetorin e Marget!

By

Një vit më parë, shumëçka ndryshoi në jetën e Getit dhe Marinës.

Çifti i njohur u bënë prindër për të parën herë me ardhjen në jetë të vajzës, Marget.

Përgjatë këtij një viti, ata kanë ndarë pak e thuajse aspak me publikun momente me të shtrenjtën e tyre.

Por, një vjetorin, prezantuesja ka vendosur ta shënojë me një set fotografik.

Në dy prej fotove të ndara, sërish portretin e vajzës e mban sekret por shkrepjet i shoqëron me një urim.

“Gëzuar ditëlindjen kuptimi i jetës sime”, shprehet Marina.

Edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm