Fotoja e fundit e Capital T po çmend vajzat!

By

Viteve të fundit, me ndryshimet drastike në stil dhe rënien e konsiderueshme në peshë, Capital T përpos si reper i suksesshëm ka filluar ta gjej veten në një tjetër listë.

Bëhet fjalë për atë të meshkujve më HOT shqiptar ku pa dyshim, Trimi tashmë është shndërruar në një akter të rëndësishëm.

Kohët e kaluara në fitnes nën ushtrime intenzive dhe stili i trendeve më të fundit po çmendin shumë vajza që s’po kursehen në rrjete sociale.

Në të njejtën linjë është edhe fotoja e fundit nga pishina ku reperi Capital T mahnit me linjat e adhurueshme trupore që e bëjnë të jetë ëndrra e shumëkujt. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm