Fotografitë e para të dasmës dhe fustanit të Hailey Baldwin janë befasuese

By

Hailey Bieber po rikujton ditën më të veçantë të jetës së saj,

Një javë pasi u martua (përsëri) me Justin Bieber gjatë një ceremonie në Karolinën e Jugut, modelja  në Instagram ndau detaje të veçanta nga dita e tyre e madhe, duke përfshirë edhe fustanin e saj të nusërisë nga Off-White të dizajnuar nga Virgil Abloh.

“Faleminderit që e kthyet vizionin tim në realitet dhe krijuat fustanin time të ëndrrave”, i shkruajti Bieber, Abloh themeluesit të Off-White dhe drejtorit artistik për koleksionin e veshjeve për burra Louis Vuitton.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Fustani dantellë i Hailey, ishte një siluetë e thjeshtë, pa supe, me mëngë të gjata, një siluetë sirenë dhe tren të gjatë. Ajo kombinoi këtë fustan martesor të saj me një vello të qëndisur ku shkruante “DERI SA VDEKJA TË NA NDAJ ” në stilin e veçantë të Abloh-it.

Burimi: Enews.com

Artikuj të ngjashëm