Fotografitë e para të Arminës si nuse

By

Armina Mevlani po martohet sonte.

Ajo dhe i dashuri i saj prej 10 vitesh, Shkëlzen Berisha po e kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Tashmë kanë dalë edhe fotot ku blogerja po duket thjesht përrallore me fustanin e bardhë.

Dasma po zhvillohet në Shijak dhe ne iu urojmë gjithë të mirat./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm