Fotografinë e kujt e mban Gold AG gjithmonë me vete ? (FOTO)

By

Gjykuar këngët e tj dhe dedikimin e teksteve në shumicën e rasteve, nuk është se do të na shkonte mendja që ai mund të mbajë në celularin apo portfolio e tij fotografinë e ndonjë të dashure.

Mëngjesin e sotëm, Goldi, siq e quajn fansat e tij, ka ndarë me ta një imazh teksa po e kalonte këtë pjesë të ditës duke pirë çaj.

Por ajo që na bije në sy është fotografia e Komandantit të UÇK-së Agim Ramadanit.

Nuk është e befasishme, kjo për faktin që dihet mirë që reperi shpesh ka treguar mirënjohje dhe dashuri për dëshmorin deri sa i ka thurur edhe këngë e vargje./PRIVE.AL/

13181090_10201507332681022_547337882_n

Artikuj të ngjashëm