Fobia më e madhe e Butrint Imerit! Mund ta keni edhe ju… (VIDEO)

By

Është njëra nga fobitë më të zakonta që një njeri mund të ketë. Kësaj nuk i ka shpëtuar as këngëtari Butrint Imeri.

Në një intervistë të re për Prive, ai e ka pranuar se ka një frikë të cilën nuk mund ta mposhtë dhe ajo është frika nga ambientet e mbyllura, apo klaustrofobia.

Imeri rrëfen se ai do tmerrohej nëse mbetet në ashensor, i cili ngec dhe nuk funksionon.

Ndiqeni të plotë intervistën:

 

Artikuj të ngjashëm