Flori s’duron më, ‘demaskon’ përmes mesazheve që i publikon

By

Kantautori Flori Mumajesi, në vëmendjen e medias kohëve të fundit me një varg thashethemesh që qarkulluan, duket se ka ngjallur interesin e një gazetareje.

Ajo i ka shkruar këngëtarit pa iu prezantuar dhe pa treguar qëllimin e kontaktimit dhe më pas në artikull ka deformuar shkrimin duke potencuar se Flori ka deklaruar që nuk preferon të përgjigjet, përkundër faktit se ai nuk ka kthyer mesazh fare.

Bisedën të plotë, Mumajesi e ka postuar në Instagram ku mes tjerash ka deklaruar me ironi: ‘Hallall bishë’ teksa ka kërkuar të paktën një prezantim të shkurtër icili do ishte i nevojshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm