Flori nuk dëgjon mirë me njërin vesh – kjo i paska ndodhur në fëmijëri

By

Këngëtari Flori Mumajesi, nuk dëgjuaka 100% me njërin vesh të tij.

Kantautori i njohur shqiptar, i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ka treguar se me veshin e tij të majtë nuk dëgjon mirë sepse e kishte dëmtuar kur ishte fëmijë.

Meqë në studio miqtë e tij u pyetën se kush nuk dëgjon mirë, Flori e rrëfei këtë histori që pa dyshim është një sakrificë për muzikën.

“Kur kam qenë 13 vjeç e kam humbur dëgjimin nga veshi i majtë. S’kisha mundësi për të blerë kufje dhe dëgjoja muzikë me box dhe kjo ma dëmtoi veshin. E kam qarë daullen”, ka thënë Flori.

Artikuj të ngjashëm