Flori nesër publikon klipin e ri

By

Kantautori Flori Mumajesi ka paralajmëruar përmes llogarisë së tij në instagram projektin e tij të ri.

Kënga mban emrin ‘Nallane’ dhe do të publikohet nesër, njofton artisti.

Ky klip pason duetin me këngëtaren Argjetina Ramosaj, ‘Ku isha unë’ që u pëlqye nga publiku./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm