FLORI NACIONALIST!

By

Para pak dite publikoi duetin me Elvanën me ngjyrat ‘Kuq e zi’. Një prodhim muzikor që rezultoi mjaft i suksesshëm.

“Kuq e zi je ti” është një him për kombëtaren tonë, por sot një ngjarje në futboll ka bërë që Flori të revoltohet.
Portieri serb që luan në ligën shqiptare Cakovic ka përdhosur flamurin shqiptar, kështu transmetojnë mediat informative në Shqipëri.

E këtë ngjarje Mumajesi e ka komentuar në instagram me këto fjalë:
“Kundërshtarët i kemi përballë, armiqt mes nesh. Kot nuk them unë për tufën e Serbëve që kemi mes nesh dhe jo vetëm në futboll” ishte shkrimi i Florit. /Prive.al

https://instagram.com/p/0iGF89G-Sg

Artikuj të ngjashëm