Flori Mumajesi surprizon Stresin në finale (VIDEO)

By

Ashtu siç ju kishim paralajmëruar, artisti i famshëm shqiptar, Flori Mumajesi është shpallur në skenën e Klan Arena për ta surprizuar finalistin e Big Brother VIP Kosova, Stresin.

Flori, i cili në skenë ishte bashkë me rep artistin dhe nënën e tij, zonjën Shpresa Lushaj, ka treguar edhe një herë publikisht mbështetjen e tij mbi lojën e Stresit në BBVK.

E për të parë më shumë detaje rreth kësaj surprize madhështore të bërë nga “Vëllai i Madh”, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm