Floktari i yjeve Gent Azemi hap sallonin e ri

By

Së fundmi, Gent Azemi inauguroi sallonin e tij të parë në Prishtinë.

Për shumë vite ai ka punuar si stilist i flokëve duke shndërrruar emrin e tij në një brend si zgjedhje e parë e shumë yjeve të industrisë së argëtimit.

Pamjen e tij ia kanë besuar yjë si Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Fifi Rina Balaj, Juliana Nura, Afërdita Paqarada e shumë të famshme të tjera.

Lokacioni i ri i sallonit sjell një frymë shumë moderne të luksit dhe kujdesit premium të flokëve.

Atë ndryshimin që keni shumë kohë që po e mendoni tani dini se ku duhet ta bëni realitet! Prive.al

Artikuj të ngjashëm