Flet Trim Jetullahu – kush e refuzoi për bashkëpunim?

By

Këtë javë Prive takoi këngëtarin kosovar Trim Jetullahu.

I ri me moshë, dhe i ri në muzikë, ai sapo e ka nisur udhëtimin në këtë industri të egër pune.

Nga Prive ai u pyet nëse dikush e ka refuzuar për bashkëpunim, ndërsa ai ka thënë se as që ka provuar që të bëjë duet me dikë nga kolegët!

“Për bashkëpunime s’më ka rënë as t’i pyes të them të drejtën se kam nisur të bëj muzikë vet. Ndoshta në të ardhmen mund të futet ndonjë nga artistët”, ka thënë Jetullahu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm